• Pon - Pt: 8:00 - 17:00 | Sob: 8:00 - 13:00
  • tel: 609 298 145 lub 71 373 03 96
  • ul. Terenowa 60/1 Wrocław
O NAS

Naprawiamy Alternatory i rozruszniki we Wrocławiu!

Naprawiamy alternatory we Wrocławiu od wielu lat. Nasz serwis we Wrocławiu może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem związanym z regeneracją rozruszników i alternatorów samochodowych większości marek pojazdów. Regeneracja rozruszników i alternatorów to nasza specjalizacja, większość ze zleconych prac jesteśmy w stanie wykonać na miejscu. Znajdziesz nas w naszym serwisie samochodowym przy ulicy Terenowa 60 Wrocław. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i najwyższą jakość usług. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza czeka na Twój samochód. Naprawa alternatorów Wrocław tylko u nas.

Naprawa Alternatorów Wrocław i Regeneracja Rozruszników - Rozrusznika | Borejko, Terenowa 60 700m od Borowskiej / Za wiaduktem w lewo, 52-231 Wrocław

Serwis samochodowy Borejko

Serwis samochodowy Borejko to kompleksowa naprawa samochodów w zakresie: mechanika,elektromechanika,blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe.  Zgodnie z długoletnim doświadczeniem i filozofią firmy świadczymy usługi najwyższej jakości przez profesjonalistów stosując nowoczesny sprzęt diagnostyczny gwarantując wysoki standard usług. Stosujemy części zamienne najwyższej jakości. Nasze doświadczenie jest doceniane przez klientów, którzy ufają nam już od lat powierzając do naprawy swoje samochody.

Szybko

Sprawnie

Tanio

Solidnie

Regeneracja Alternatorów i Naprawa

Alternator samochodowy utrzymuje naładowanie akumulatora samochodu, co jest oczywiście bardzo ważne, ponieważ naładowany akumulator uruchamia samochód i zasila wszystko, co w nim jest. Czyni to za pomocą paska napędowego, aby przekształcić energię mechaniczną obracającego się wału korbowego samochodu na energię elektryczną w procesie indukcji.

Jeśli akumulator twojego samochodu nie jest naładowany, może to być spowodowane przez zesputy alternator. Przyprowadź swój pojazd naszego Wrocławskiego serwisu. Przetestujemy alternator pojazdu i akumulator, aby upewnić się, że są w dobrym stanie. Jeśli okażą się wadliwe, przeprowadzimy niezbędne naprawy. Możemy naprawić prawie każdy problem, który może mieć Twój alternator, a jeśli nie można go naprawić, pomożemy wybrać odpowiedni dla Twojego pojazdu. Naprawa alternatorów dla klientów z Wrocławia to nasza specjalizacja.

Posiadamy na stanie szeroką gamę alternatorów i rozruszników, niezależnie od tego, czy są to samochody osobowe, autobusy, autokary, wózki do przewozu śmieci, ciężarówki, minibusy czy traktory. Mamy doświadczenie i wiedzę, aby dostarczyć alternatory zamienne lub naprawić wadliwy alternator. Posiadamy również własne samochody dostawcze do lokalnych klientów handlowych i posiadamy uznanych przewoźników, którzy zajmują się dystrybucją na następny dzień przy zamówieniach na noc.

Posiadamy własne warsztaty do regeneracji i napraw, co pozwala nam zapewnić doskonałą obsługę techniczną i wsparcie. Usługa, którą nasi klienci uważają za nieocenioną. Jeśli części, której potrzebujesz, nie ma w magazynie, możemy zaoferować odbudowę starego urządzenia lub zakup części, której potrzebujesz, od naszych dostawców oryginalnego sprzętu, zwykle w ciągu 24 godzin. Jest to usługa, z której jesteśmy dumni.

Zadowolonych klientów
0 %

Klimatyzacja

Zajmujemy się montażem i serwisem klimatyzacji samochodów osobowych oraz busów od wielu lat. Nasza wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną i pełną obsługę serwisową. W naszym punkcie można dokonać pełnej obsługi serwisowej i remontowej.

Naprawa i serwis klimatyzacji w naszym warsztacie to przede wszystkim napełnienie, odgrzybianie i dezynfekcja klimatyzacji samochodowej za pomocą najwyższej klasy sprzętu firmy Magneti Marelli. Dzięki wyżej wymienionym zabiegom twoja klimatyzacja samochodowa odzyska dawną sprawność!

Diagnostyka

Kontrola diagnostyczna jest bardzo ważna, ponieważ może wykryć potencjalny problem z samochodem, nawet przed awarią. Skomputeryzowany sprzęt skanuje system pojazdu w celu wykrycia wszelkich usterek, bez względu na to, jak drobne lub poważne. Test diagnostyczny to szybki, łatwy i dokładny sposób na wykrycie wszelkich usterek i daje szansę na ich naprawienie, zanim staną się większe i droższe. Gdy Twój samochód ma usterkę, może to być widoczne jako lampka ostrzegawcza na desce rozdzielczej. Jeśli lampka zgaśnie, system zapisze kod usterki, aby warsztat mógł go znaleźć podczas diagnostyki.

Sprężarki

Od początku istnienia świadczymy wysokiej klasy usługi w zakresie sprzedaży turbosprężarek. W ofercie znajdziecie Państwo turbosprężarki zarówno nowe, jak i regenerowane: do samochodów osobowych, ciężarowych, i busów. Wszystkie turbosprężarki pochodzą od znanych i cenionych na rynku producentów. Są więc gwarancją najwyższej jakości i solidności wykonania.

Ponadto, specjalnością naszej firmy jest regeneracja turbin. Zdobyte przez lata działalności doświadczenie, jak również bogata wiedza i umiejętności pozwalają nam na szybkie i profesjonalne wykonanie każdego typu zlecenia. Sekretem naszej firmy jest wysoce wykwalifikowany zespół pracowników. To dzięki niemu, oferowana przez nas regeneracja turbin jest usługą niezawodną i wyróżniającą się wysoką jakością.

 

JESTEŚMY TUTAJ: